شرکت مهندسی و صنعتی تبخیر

شرکت تبخیر فعالیت خود را درسال 1351 در زمینه های مختلف طراحی - مهندسی سیستم های گرمایش و سرمایش آغاز نمود.  این شرکت با پشتوانه عظیم علمی- صنعتی چهل ساله خود ، از چندین سال پیش مطالعاتی را در زمینه استفاده از انرژی خورشیدی آغاز نموده که با توجه به عمرکوتاه استفاده از این انرژی در کشور هم اکنون مفتخر است که پروژه های متعددی را از مرحله طراحی تا اجرا در دست دارد.
در این راستا به جهت استفاده از تجارب شرکت های مهم جهانی ، این شرکت به عنوان نماینده انحصاری، همکاری نزدیکی را به جهت انتقال تکنولوژی از مرحله طراحی تا ساخت با کمپانی Sunrain بزرگترین تولید کننده آبگرمکن های خورشیدی در جهان ، آغاز نموده است.

چارت سازمانی

سیاست ها:
1.ارتباط صحیح و مستمر با مشتری
2.درک نیازهای مشتریان و تامین خواسته های ایشان، تعهد به مشتريان با هدف مشعوف نمودن مشتریان و اخذ سهم شاسیته ای از بازار.
3.ارتباط مستقيم. تعهد به بي‌واسطگي كاركنان در همه‌چيز؛ در كار با كاركنان، مشتريان، تامين‌كنندگان و...
4.ارتقای دانش ، مهارت و توانایی کارکنان به عنوان منبع تفکر و با ارزش ترین سرمایه شرکت با هدف دستیابی به اهداف کیفی در کار و زندگی ایشان.
5.جلب و توسعه مشارکت کارکنان در ارائه روش های نوین کار با هدف بهبود مستمر.
6.موفقيت تيمي. تعهد به كار تيمي و يادگيري و توسعه از اين طريق.
7.استفاده از فناوری  تبلیغات بازاریابی از طریق فروش مستقیم، تبلیغات پیشبردی و اینترنتی
8.بالا بردن رقابت در بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان از طریق بهینه سازی هزینه ها
9.مدیریت و کارکنان شرکت تبخیر به پیاده سازی الزامات سیستم مدیریت کیفیت با هدف رشد و تعالی سازمانی به عنوان سازمانی سرآمد معتقدند.


فرهنگ سازماني و ارزشها

ارزشها در شركت عبارت است از: اشتياق- كنجكاوي-ابتكار- پاسخگويي- همراهي- تعهد و هيجان- مشاركت -داشتن ديدگاه روشن، ساده و واقع‌گرا- سرشار از انرژي و توان و نيرودهي به ديگران- پذيرش انديشه‌ها و پيشنهادها- نگرش به دگرگوني به‌عنوان فرصت نه تهديد- اعتماد مشتریان- پیشرو بودن (رهبری) بازار


كيفيت
شرکت تبخیر معتقد است كيفيت مسئوليت همه كاركنان است.
اين مشتري است كه كيفيت را تعيين مي كند. آنها هستند كه عملكرد، پايداري، قيمتهاي رقابتي، تحويل به موقع، خدمات و همه چيز را توقع دارند. فقط خوب بودن كافي نيست، ايجاد شعف در مشتري نيز ضروري است. اگر ما چنين نكنيم ديگران اين كار را انجام خواهند داد.


Sunrain

معرفی Sunrain

شرکت Jiangsu Sunrain Solar Energy ، شرکتی با فناوری بالا و متخصص در زمینه ی کاربرد انرژی خورشیدی و تولید آبگرمکن می باشد. ظرفیت تولید ی این شرکت در حدود 8 میلیون لامپ خلا شیشه ای و همچنین  800 هزار سری آبگرمکن خورشیدی  و کلکتور  می باشد.

شرکت Sunrain پس از دستیابی به نشان تجاری مشهور چین  و برند اصلی بازرسی و صادرات شماره 1 و تنها همکار گروه پارالمپیک در صنعت خورشیدی اخیرا مفتخر به جایزه ی بین المللی ستاره ی کیفی توسط BID شده و توانسته است که  این جایزه را در صنعت انرژی خورشیدی چین از آن خود کند.
این شرکت برای اولین بار گواهینامه ی ISO9001:2000 در زمینه ی سیستم مدیریت کیفیت کلیه ی لامپ های خلا  شیشه ای، آبگرمکن های خورشیدی و پروژه ها ی خورشیدی  در حجم بالا در چین و در صنعت انرژی خورشیدی را به خود اختصاص داده است. آبگرمکن های  خورشیدی برند SUNRAIN برای نخستین بار از تکنیک های پیشرفته ای همچون ظرفیت بالای تانکر های تغذیه ، تخلیه ی آب با استقاده از یک لوله، فریم قابل تنظیم متناسب با شیب سقف و رگلاتور  کامپیوتری را استفاده کرده است..
همچنین این شرکت اسپانسر سیاست مصرف محیطی سبز می باشد که در طی آن اقتصاد محیطی  رشد کرده و از خانه ها سبز حمایت می شود.

sunrain


تکنولوژی sunrain
شرکت sunrain به منظور حفظ جایگاه نخست در بین تولید کنندگان آبگرمکن های خورشیدی، متخصصین زیادی را در سرتاسر جهان استخدام نموده است. دکتر هاردینگ رئیس اداره مشاوره علمی، دانشمند ارشد از موسسه علمی- مهندسی استرالیا و " پدر پوشش فیلم در جهان" در بین متخصصان می باشد. وی مخترع "تکنولوژی چند لایه ای که هم اکنون تکنولوژی پیشرو در جهان می باشد، بوده و در حال حاضر بیشتر متدهای  پوشش فیلم که به طور گسترده در کلکتور خلاء شیشه ای در کشور چین مورد استفاده قرار می گیرند، براساس اختراع او اصلاح گردیده اند.

کیفیت و sunrain
آبگرمکن  های خورشیدی شرکت sunrain دارای معتبرترین استانداردهای جهانی از جمله  DINوCEوSolar   Keymark و... می باشند که کیفیت این ابگرمکن های خورشیدی را پشتیبانی می کنند. نکته ی قابل توجه این است که استاندارد Solar Keymark معتبرترین استاندارد جهانی در زمینه ی محصولات خورشیدی است و صادرات به امریکا فقط و فقط با استاندارد Solar Keymark انجام می شود.


گواهینامه ها

1.گواهی  تایید کیفیت Solarkeymark

solar-keymark Solarkeymark یکی معتبرترین استانداردهای اروپایی انرژی گرمایی خورشیدی می باشد. آزمایش های تایید کیفیت در آلمان  توسط ITW و ISE انجام شده اند.


 2.گواهی تایید کیفیت CSA

SCAGSE IP-195 Solar Water Heating System  توسط CSA صادر شده ا ست. این سیستم اولین و تنها سیستم دارای گواهی تایید کیفیت  سیستم های آبگرمکن های خورشیدی دارای لامپ خلا در کانادا می باشد.


3. .گواهی تایید کیفیت SRCC
SRCC3SRCC(Solar Rating and Certification Corporation) هیات کلیدی در تائید کلکتورهای خورشیدی  در ایالت متحده و کانادا می باشد. کلکتور Sunrainدر کانادا و فلوریدا آزمایش شده است و تائیدیه SRCC را کسب کرده است. 

 
Australia StandardsMark-4
Australia StandardsMarkfive ticks علامت استاندارد شناخته شده ی استرالیا است که مزایای رقابتی و تفاوت های موجود در هر محصولی که آن را حمل می کند را نشان می دهد. . کلکتور Sunrainدراسترالیا آزمایش شده است و تائیدیه علامت استاندارد را کسب کرده است


5. گواهی تایید کیفیت کره
 koreaگواهی تایید کیفیت کره نشانگر استاندارد کره در کلکتورهای خورشیدی می باشد. Sunrain تائیدیه این استاندارد جهانی را کسب کرده است.


6. گواهی تایید کیفیت CCC چین
cccاین گواهی تائید کیفیت نشانگر استاندارد دولت مردمی  چین در کلکتورهای خورشیدی می باشد.
Sunrain این تائیدیه این استاندارد جهانی را کسب کرده است


7. گواهی تائید کیفیت   CE
ceاین گواهی تائید کیفیت استاندارد اروپایی کلکتور های خورشیدی می باشد. Sunrainاین تائیدیه  را از طریق  Global Marدریافت کرده است.