کلیه عزیزانی که تمایل به همکاری با شرکت تبخیر را دارند می بایست درخواست خود را در بخش تماس با ما با عنوان درخواست نمایندگی مطرح کرده و منتظر تماس همکاران ما باشند.

 

شرکت مهندسی و صنعتی تبخیر آمادگی خود را برای بازدید و مشاوره در زمینه پیاده سازی سیستم های گرمایش خورشیدی (آبگرمکن خورشیدی) اعلام می نماید. کلیه خدمات در زمینه بازدید و مشاوره رایگان صورت می گیرد. در صورت تمایل برای بازدید از ساختمان ، مجنمع، ویلا و... و مشاوره در این زمینه می توانید فرم مربوط به ساختمان را پر نموده و اطلاعات تکمیلی را در این بخش وارد نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید و یا در ساعات اداری با شرکت تبخیر تماس حاصل نماید.

 

شرکت تبخیر در طراحی پروژه های عظیم همراه شما است.

حسب قرار داد شرکت تبخیر با شرکت sunrain ، در خصوص مشارکت در طراحی پروژه های عظیم سیستم آبگرمکن خورشیدی، طراحی برای بیمارستانها، مجتمع های آپارتمانی و... توسط شرکت sunrain انجام می شود. این شرکت طراح و مجری پروژهای عظیم در سرتاسر دنیا می باشد.برای مشاهده پروژه های Sunrain می توانید اینجا کلیلک کنید.

 

گارانتی سیستم های آبگرمکن خورشیدی پس از نصب و راه اندازی برای لوله های جاذب خورشیدی 10 سال، سایر قطعات 3 سال و سیستم الکترونیکی 1 سال می باشد.

تیم پشتیبانی شرکت تبخیر در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان می باشند. برای مطرح کردن سوالات خود یا در صورت بروز مشکل می توانید با شرکت تبخیر تماس حاصل نمایید.