شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی24 لغایت 27 مهرماه 1391

یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی IRAN HVAC&R 2012 از 24 لغایت 27 مهر ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

ادامه مطلب: شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی24 لغایت 27 مهرماه 1391
 

آیا میدانید شرکت sunrain نسبت به تولید کنندگان آبگرمکن های خورشیدی در چه جایگاهی قرار دارد؟

جایگاه تبخیر بین رقبا
 
نمودار بالا درصد انتخاب یا خرید آبگرمکن های خورشیدی را در شرکت های مختلف تولید کننده نشان می دهد. همان طور که ملاحظه می شود ، شرکت sunrain بالاترین رتبه را در این بین کسب کرده است، به عبارت دیگر می توان گفت که 28.5 % از مصرف کنندگان آبگرمکن های خورشیدی، شرکت sunrain را در خرید خود انتخاب کرده اند. که این  شرکت بالاترین رتبه را در میان سایر تولید کنندگان آبگرمکن های خورشیدی دارا می باشد.
در کنفرانس مدیران فروش sunrain ، اعلام کرده اند که مقدار فروش این شرکت در سال 2010 با رشد 89.9% همراه بوده است. گروه sunrain به زودی یکی از بزرگترین تامین کنندگان سیستم های حرارتی خورشیدی و آبگرمکن های خورشیدی در جهان خواهد شد .جزییات بیشتر

 

logo

دوازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور 32 کشور و 1500 شرکت داخلی و خارجی از 25 تا 28 شهریور ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی بین‌المللی ایران برگزار می‌شود.

دبیرکل اتاق تعاون ایران در نشست خبری اعلام کرد : این نمایشگاه به عنوان بزرگ‌ترین رخداد نمایشگاهی خاورمیانه توسط اتاق تعاون ایران در تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: شرکت آسیایی، آفریقایی و آمریکایی در دوازدهمین دوره این نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان حضور خواهند داشت.


دبیرکل اتاق تعاون ایران با اشاره به اهداء جوایز به شرکت‌های برتر در نمایشگاه براساس ارزیابی فنی عملکرد بیان داشت: امسال 1250 شرکت داخلی و 250 شرکت خارجی حضور خواهند داشت که رشد 30درصدی برای شرکت‌های خارجی نسبت به گذشته مشاهده می‌شود.

برای بازدید از غرفه شرکت فنی و مهندسی تبخیر به فضای باز D26 مراجعه نمایید.منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.

 


ce.crcc.au.ccc.korea.solarkeymark.