شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی24 لغایت 27 مهرماه 1391

یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی IRAN HVAC&R 2012 از 24 لغایت 27 مهر ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.


یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی توسط شرکت نمانگر و با همکاری سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران از 24 لغایت 27 مهر ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا) ، عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندیهای متخصصان و شرکتها و تولیدکنندگان داخلی ، ارائه و اطلاع رسانی در خصوص آخرین دستاوردهای کشورهای خارجی در زمینه :
تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع ـ چیلر ، برج خنک کننده ـ سردخانه و ..... تجهیزات گرمایشی ـ دیگ بخار ـ مشعل و ... تجهیزات تأسیسات ـ شیرآلات ـ عایقها ـ پمپ و ... لوله و اتصالات خانگی ـ صنعتی ـ نفت و گاز و پتروشیمی و ... تجهیزات برقی ـ الکترونیکی و کنترلی پیمانکاران و سایر موارد
و صنایع مرتبط و وابسته فراهم کردن بستر مناسب برای انتقال فناوریهای روز به داخل، ایجاد فرصتهای جدید تجاری فیمابین تولیدکنندگان ، خریداران و ارائه کنندگان خدمات و معرفی فرصتهای جدید سرمایه گذاری جهت فعالین اقتصادی ، این نمایشگاه همچنین فرصت مناسبی برای آشنایی مستقیم دانشجویان با آخرین دستاوردهای صنعتی است.
در حاشیه نمایشگاه نیز کارگاههای آموزشی متعددی توسط ستاد برگزاری و مشارکت کنندگان و نهادهای آموزشی و علمی تدوین خواهد شد.


ce.crcc.au.ccc.korea.solarkeymark.