انواع آبگرمکن خورشیدی

کلکتور مسطح FPC 3200

کلکتور مسطح FPC 3200

 

 

 

 

 

 

 

 


معرفي:
اين نوع آبگرمکن براساس اصل ترموسيفون عمل مي کند. کلکتورها به عنوان عنصر اصلي  جذب گرما استفاده مي شود، براساس اختلاف چگالي بين آب سرد و آب گرم ، يک گردش جريان آب در لوله ايجاد مي شود به طوري که اب داغ به صورت خودکار به سمت بالا و آب سرد به سمت پايين مي آيد. آب موجوددر مخزن ذخيره از اين گردش طبيعي گرم مي شود.
ويژگي ها:
  _ در توليد  مخزن ذخيره از تکنولوژي بدون جوش (Non Welding) استفاده شده است که باعث طول عمر و دوام بسيار بالاي اين مخازن نسبت به نمونه هاي مشابه در بازار گرديده است.
اين نوع آبگرمکن  براي مناطق گرم و معتدل گرم مناسب است و براي مناطق سرد و معتدل سرد توصيه نمي شود.
ضعف:
در صورت وجود سختي در آب، به علت نازک بودن  لوله هاي مسي که آب در درون آن ها جريان دارد، امکان رسوب گرفتگي لوله ها وجود دارد که تميز کردن آن ها کاري بسيار سخت و پيچيده و پرهزينه خواهد بود.
کلکتورهاي تخت تنها در 3 الي 4 ساعت از روز که خورشيد به صورت عمود بر کلکتورها ميتابد بازده خوبي دارند.
در کلکتورهاي تخت امکان يخ زدگي و آسيب ديدگي کلکتور وجود دارد.
در کلکتورهاي تخت در صورت آسيب ديدگي کلکتور، دستگاه کارايي خود را از دست مي دهد و نياز به تعمير اساسي دارد.
بازدهي کلکتورهاي تخت در زمستان پايين بوده و نيازمند استفاده از سيستم پشتيبان (مشعل) مي باشد.
سيستم¬هاي آبگرمکن تخت از لحاظ زيبايي ممکن است داراي ظاهري بهتر و از نظر وزن نيز سبک¬تر از سيستم¬هاي لوله¬اي باشند و حتي بعضاً قيمت کمتري را به خود اختصاص دهند، اما بطور کلي مقدار انرژي که در روز قابل استفاده مي باشد در کلکتورهاي تخت (sun rain) 15000 Btu  است که اين عدد در آبگرمکن هاي لوله اي (sun rain)با 20 لوله 30000Btuمي باشد .
موارد مصرف:
براي مکان هايي که سختي آب وجود ندارد، توصيه مي شود.

تماس کارشناسان ما...
 1. با سلام خدمت شما
  چنانچه مایل به تماس همکاران ما و کارشناسان شرکت مهندسی و صنعتی تبخیر در رابطه با تجهیز واحد خود به انرژی های خورشیدی هستید، فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید و ارسال نمایید.
  همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.
 2. نام و نام خانوادگی:(*)
  ورودی نامعتبر
 3. شماره تماس:(*)
  ورودی نامعتبر
 4. پست الکترونیک:
  ورودی نامعتبر
 5. شهر:(*)
  ورودی نامعتبر
 6. منطقه:
  ورودی نامعتبر
 7. توضیحات:
  ورودی نامعتبر
 8. کد امنیتی
  کد امنیتی
    بازآوریورودی نامعتبر
 9.   

تکنولوژي sunrain

تکنولوژي sunrain
شرکت sunrain به منظور حفظ جايگاه نخست در بين توليد کنندگان آبگرمکن هاي خورشيدي، متخصصين زيادي را در سرتاسر جهان استخدام نموده است. دکتر هاردينگ رئيس اداره مشاوره علمي، دانشمند ارشد از موسسه علمي- مهندسي استراليا و " پدر پوشش فيلم در جهان" در بين متخصصان مي باشد. وي مخترع "تکنولوژي چند لايه اي که هم اکنون تکنولوژي پيشرو در جهان مي باشد، بوده و در حال حاضر بيشتر متدهاي پوشش فيلم که به طور گسترده در کلکتور خلاء شيشه اي در کشور چين مورد استفاده قرار مي گيرند، براساس اختراع او اصلاح گرديده اند.

نصب و راه اندازي

نصب و راه اندازي
نصب و راه اندازي چند نوع آبگرمکن خورشيدي پر مصرف در ادامه آماده شده است که براي مشاهده مي توانيد ،دانلود کنيد. افرادي که در يک حداقل تخصص هستند، مي توانند با ديدن فيلم آموزشي، آبگرمکن خورشيدي را نصب کنند.بزودی در این بخش فیلم های آموزشی نصب و راه اندازی قرار میگیرد.

گارانتي محصولات

گارانتي محصولات
گارانتي سيستم هاي آبگرمکن خورشيدي پس از نصب و راه اندازي براي لوله هاي جاذب خورشيدي 10 سال، ساير قطعات 3 سال و سيستم الکترونيکي 1 سال مي باشد.

کاتالوگ محصولات

کاتالوگ محصولات

دیدن آنلاین کاتالوگ شرکت مهندسی صنعتی تبخیر. دانلود کاتالوگ شرکت مهندسی صنعتی تبخیر.